2020‘deki harika yabancı İngilizce şarkıları dinlemenin tadını çıkarın!. 2019’da pop, rock, indie, alternatif ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı tarzlarda birçok popüler İngilizce şarkı listemizde. Bazılarının anlamlı sözleri var, bazılarının güzel melodileri var. Bazıları keyiflenmek için bazıları hüzünlenmek için , kimisi anlıyor kimisi anlamadan seviyor bu şarkıları . Önemli olan kulağımıza güzel bir müziğin ulaşması.

yabancı ingilizce şarkılar listesi dinle
yabancı ingilizce şarkılar listesi dinle

İngilizce Hareketli Şarkılar

Yabancı şarkılar diğer dillere göre çok fazla dinleniyor. Örneğin İngilizce, dünyada yaygın olarak kullanılan bir dil ve bu şarkıları dinlemek gibi birçok ülkedeki insanlar. Onları sokaklarda, parklarda, toplu taşımada dinlerler. Bazı insanlar egzersiz yaparken, kitap okurken veya yürürken İngilizce şarkı dinlemeyi sever. 2020 İngilizce şarklar‘ın en popüler tarzı elektronik danstır. İnsanlar bu şarkıları sever ve bu şarkılarla diskolarda dans ederler. Bazı 2020 İngilizce şarkıların sözlerini hatırlamak kolaydır. Birçok insan sadece birkaç kez dinlediğinde onları ezberler. Böylece bu şarkılar hızla popüler hale geliyor. Ayrıca, bazı İngilizce şarkılar, Mood için kolay olan güzel melodilere sahiptir.

Evrensel müziğin ritmini belirleyen yabancı İngilizce şarkılar, birçok farklı kategoriyle dinleyicilerin zevklerine göre ayrılıyor. Yabancı müziğin kültürel yolculuğuna çıkabileceğiniz birbirinden eğlenceli, slow ve dans müziklerini de yabancı şarkıların içinde bulacak, akşam sohbetlerinde, uzun yolculuklarda ve kitap okurken de dinleme şansını bulabileceksiniz. En popüler yabancı şarkılar müzikdinledur.com’da dinleyicilerini bekliyor.

Yabancı Müzik

Dünyanın müzik zevkini sığdırdığımız sitemiz üzerinden, buradan Amerika’ya uzanabileceğiniz popüler şarkılarla, Amerika’dan İngiltere’ye kıta kıta gezmenizi sağlıyoruz. Ragge, blues, rock ve caz şarkıları bulabileceğiniz yabancı İngilizce şarkılar, enstrümanların doğadan aldığı ilhamla evinizin duvarlarında, arabanızın camlarında tınımaya başlayabilir. Farklı coğrafyaların akşam yemeklerinden, eğlence merkezlerine kadar büyük bir evrimle değişkenlik göstermiş Amerikan kökenli müzikleri dinlemeye doyamayacaksınız.

Folk ve enstrümantal müzik zevklerinize göre değerlendirebileceğiniz yüzlerce şarkıyla güne eğlenerek, hüzünlenerek ve dans ederek başlayabilir, bir Amerikan rüyasına oturduğunuz yerden eşlik edebilirisiniz. 2020 popüler İngilizce şarkılarla caz, rock, elektronik ve klasik müziklerle uzak toprakların yeni kültürel müziklerini keşif edin!

Dinleyicilerle birlikte, müzisyenler de yabancı şarkıları çok seviyor. Bazı popüler şarkıların, müzik grupları tarafından yapılan birçok kapağı var. Beğendiğiniz bir İngilizce şarkı varsa, farklı müzisyenler tarafından yapılan kapaklarını da dinleyebilirsiniz.

Yabancı Şarkılar

Ragge ve pop müzik gibi eğlenceli güne pozitif başlayabileceğiniz popüler şarkılarla, hem ruhunuzu hem de bedeninizi harekete geçirebilirsiniz. Enerji dolu Yabancı İngilizce şarkılar uzun yolculuklarınızda, arkadaş sohbetlerinizde ve iş yerinizin gergin atmosferinde dağılacak size pozitif bir dünya hazırlayacaktır. 2020 yılının en hareketli şarkılarını bulabileceğiniz sitemiz üzerinden dinlemeye doyamayacağınız en yeni şarkılar her gün sizinle olacaktır.

2020 Yılında yine olduğu gibi kaliteli bir müzik deneyimi için en iyi ve yeni çıkan yabancı müziklerden harika şarkılar listeleyerek beğeninize sunmayı umuyoruz. Dinleyebileceğiniz en müthiş müzik türlerine yer verecek ve bambaşka bir müzik deneyimi sunacağımıza inanıyoruz. Avrupada ingilterede yada amerika ülkelerinde genellikle insanlar forex ile para kazanmak yada ucuz tatil biletleri veya kolay kredi veren bankalar ile ilgileniyor . Ancak yaşantılarının her anında müzik dinlemeyi ihmal etmiyorlar.

Yabancı Slow Müzikler

Akşam yemeği müzikleri olarak da bilinen İngilizce slow şarkılar, romantik ve etkileyici notalarıyla güzel bir akşam geçirmenizi, uzun yolculuklarda ruhunuzu dinlendirmenizi sağlayacaktır. Her zaman her yerde dinleyebileceğiniz yabancı slow müziklerle dingin ve huzurlu bir melodide kendinizi bulabilir, ruhunuzu arındırabilirsiniz.

Yabancı Pop Şarkılar

70’li yıllardan günümüze kadar gelen hem nostalji hem de popüler birçok pop şarkıyı bulabileceğiniz yabancı şarkı kategorisi, dünyanın bütün eğlencesini aynı noktada bulmanızı sağlayacak envai çeşit notayla karşınıza çıkacaktır. Evinizin yollarında, arabanızın koltuğunda ve iş yerinizin koridorlarında müziğin iyileştirici gücünü hissederek enerjinizi yenileyebilir, 1970’li yıllardan 2020’li yıllara uzanan keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

En güzel yabancı şarkılar

1. iLy – Surf mesa
2. Topic – Breaking Me A7s
3. My Oh My – Camila Cabello
4. Dharıa- August Diaries
5. Sway With Me – Saweetie
6. Dua Lipa – Break My Heart
7. Arnon – G Paradise(feat. Jonisa)
8. Love Mi Ladies – Oryane Ft. Sean Paul
9. Static – Pitbull – Further
10. Billie Eilish – ilomilo (MBNN Remix)
11. Elefante – NK
12. Roses (Imanbek Remix) – Saint Jhn
13. Lady Gaga & Ariana Grande – Rain On Me
14. Twice “More & More” M/V
15. Alone, Pt. II – Alan Walker & Ava Max
16. Falling – Trevor Daniel
17. Ayy Macarena – Tgya
18. Don’t Start Now – Dua Lipa
19. RITMO (Bad Boys For Life) – Black Eyed Peas
20. Never Never – Drenchill
21. Celoso – Lele Pons
22. Aristocrate – Heuss L Enfoire
23. Chocolate – Robin Roxette
24. Ride it – Regard
25. Aya – Murda & Ezhel
26. Don’t Start Now – Dua Lipa
27. Dance Monkey – Tones And I
28. Roxanne – Arizona Zervas
29. Litte Mix – Wasabi
30. Aya Nakamura – Pookie

Bu şarkıları beğendiysen paylaş butonlarını kullanarak biizlere destek olabilirsin .