Türkçe Rap müzik dinlemeyi sevenler için en güzel ve yeni çıkan 2020 hip hop underground şarkılardan oluşan harika bir müzik listesi. Hit müzikler dahil tamamen ücretsiz dinleyebilirsin. Rap müziğin en güçlü isimlerini bir araya topladık içerisinde mutlaka sevdiğin şarkıları bulabilirsin.

türkçe rap şarkılar dinle
türkçe rap şarkılar dinle

Listemizi şöyle bir inceliyelim . Hip hop müzik türünde en güzel ve dinleyici kitleleri tarafından en başarılı seçilen rapçılarımızdan oldukça başarılı isimlere yer veriliyor. Son zamanlarda glup glup tarzı çok saçma rap müzikler ortaya çıksada keyfinizi bozmuyor ve listemize eklemiyoruz .

Unutmadan söyliyelim , Şarkı sözleri butonunda sizin için dinlediğiniz şarkının sözleri yer alıyor !. Müzik zevkinizi bir üst seviyeye taşıyacak harika bir özellik. Dinlediğin şarkıya eşlik edebilirsin .

Türkçe Rap

Bence rap müzik türü için tam bir utanç kaynağı oldu. Nitekim herkes like alırken Glup Glup dislike rekoru kırdı . Bu kendi çapında bir rekor olabilir ama kesinlikle tam bir fiyasko diyebiliriz. (karalama olmasın şarkıdaki rapçı isimlerden bahsetmek niyetinde değilim sonuçta her biri bizim ayrı bir değerimiz ) Yanlız ceza kendine yazık etti demeden edemeyeceğim çünkü bu bir gerçek

Rap Şarkılar

Rap müziğin verdiği duygu ve düşünce yoğunluğunun yanında eşsiz müzik keyfini bilmeyenimiz yoktur.Son olarak bu güzel şarkılar herkese hitap etmeyebilir ancak müzik kültürümüzün eşsiz birer zenginliği olduğu için sahiplenmemiz ve desteklememiz gerektiğini Düşünüyorum . Keyifli dinlemeler.

Bu şarkıları beğendiysen paylaşım butonları aracılığı ile paylaşarak bize destek olabilirsin.