Radyomuzun vazgeçilmezi Süperfm in en çok dinlenen ve en güzel şarkılarından oluşan Top 40 ve top 20 Eylül 2022 listesini burada dinleyebilirsiniz. Süper fm radyo kanalı pop müzik dalında en iyilerden oluşan listeleri ile türkiyede müzik kültürüne önemli katkılarda bulunmakta olup kaliteli ve başarılı listeleri ile ünlüdür. Serdar gökalp ile serdar yayında yı ve sabahların neşesi Doğancan ile keyfinize keyif katın.

Gelecek güncelleme : Eylül 2022

Canlı Radyo Dinle

super fm top 40 listesi
super fm top 40 listesi

Süper fm Top 40

Top 20 ve top 40 listeleri hergün binlerce müzik severin merakını gidermekte olup kaliteli bir müzik deneyimi için rehber niteliğindedir.

Ayrıca süper fm in sevdiğim başka bir yönü ise mizah açısından zengin proğramları ile radyonun dinleyicilerine adeta müzik keyfinin yanında günlerini keyifli bir şekilde geçirmeleri için sunduğu muhteşem olanaklardır. Bu arada serdar gökalp ile serdar yayında proğramını dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Süper fm top 20

7 den 70’e listelerinin hitap ettiği birçok kesim medya yapımcıları ve prodüksiyonlar bu listeleri baz alarak hangi sanatçının hangi eserine dinleyiciler tarafından rağbet edildiğini tespit edip buna istidan yol haritaları ve çalışma planları yaptıkları görülmüştür.

Listemizi her ay belirli aralıklarla güncellemeyi ihmal etmeyeceğiz .

Bu harika liseyi beğendiyseniz sağ üst köşede bulunan paylaş butonlarını kullanarak sevdiklerinize paylaşabilirsiniz.