Spotify Türkiye çalma listelerinden derlediğimiz Kasım 2021 en çok dinlenen ve en sevilen spotify şarkılar listesini burada dinleyebilirsiniz. Spotify türkiye top 40 trend şarkılarından harika bir çalma listesi . 2021 yılının en güzel spotify şarkılarının yer aldığı bu listeyi ücretsiz yani bedava dinleyebilirsiniz.

Spotify şarkı çalma listesi
Spotify şarkı çalma listesi

Spotify Türkiye Çalma Listeleri

Bildiğiniz gibi müzik dinleme platformlarının içerisinde şüphesiz en çok tercih edilenlerden birtanesi spotify’dir. Bunun nedeni yüksek kalitede müzik dinleme olanağı sunmasıdır. En çok sevilen şarkıları bir araya getirebilmesi ve kullanıcıları için özelleşitirilebilir müzik listeleri sunmasıdır.

Ancak bu saydığımız özellikler ve daha bir çoğu sadece premıum kullanıcılar için geçerlidir. Yani ücretsiz kaliteli bir müzik listesi dinlemeniz oldukça zordur. Üstelik sürekli şarkı geçişlerinde sizi rahatsız eden bir reklam ! .

Durum bu şekilde olunca Spotifay müziklerini ücretsiz dinlemek isteyen binlerce kullanıcı olduğunu görüyoruz. Sizin için sık sık güncelleyeceğimiz bu listemizde ; ilgili platformdan derlenen en ve en çok dinlenen şarkılara yer vereceğiz. Endişelenmeyin diğer müzik tarzlarınız için müzik dinle dur ana sayfamızdan modunuza uygun bir müzik listesi seçmeniz yeterli olacaktır.

Bu listeyi beğendiyseniz paylaş butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.