Yeni çıkan en güzel Türkçe slow şarkılar listesini burada ücretsiz dinle. 2022’in aşk dolu duygusal slow müzikleri yüksek ses kalitesi ile kesintisiz şekilde dinle. 2022 ve Diğer tarz listelerimizde olduğu gibi yılın en iyi çıkış yapan, en çok etkileşim alan ve en çok aranan sanatçılarını listemizde toplayıp beğeninize sunduk.

Türkçe slow müzik şarkılar 2020
slow şarkılar

Slow Müzik

Slow müzik diğer slow (yavaş) hareketlerle pek çok ortak noktası vardır. Hayatın hızını yavaşlatmaya ve başkalarıyla, çevremizle ve kendimizle daha anlamlı bir şekilde bağlantı kurmaya yönelik kültürel bir değişimi tam olarak destekler ve savunur. Slow müziğin, insanları modern yaşama yansıttığını, çağımızın birçok acil sorununu ele almaktan çekinmediğini ve insanları bir araya gelip olumlu bir fark yaratmaya teşvik ettiğini düşünmek istiyoruz.

Slow şarkılar, büyük ölçüde tempoda bir düşüş anlamına gelir. Aşırı uyarımın ve amansız bilgi bombardımanının bu modern dünyasında, huzurlu bir ortam ve daha rahat müziğin zihinsel olarak yatıştırıcı seslerinden ve dokularından zevk alıyoruz. Modern yaşamın stresinden uzaklaşmamıza yardım etmeleri, düşünmeye yardımcı olma yetenekleri ve kendimizi ifade etmemize yardımcı olarak bir parça huzur bulmamızı sağladıkları için değerlidir.

slow muzikler slow sarkilar dinle
slow müzikler

Slow Şarkılar

Slow şarkılar da bizim tanımımıza göre ticari müzik değildir. Ticari müziğin çoğu, çok büyük, çok uluslu birkaç şirketten gelir ve çoğu büyük işte olduğu gibi, öncelikli kaygıları para kazanmaktır. İlk amacı müzik yapmak olan ve daha sonra kendilerini desteklemek ve daha fazla müzikal kreasyonlarını kolaylaştırmak adına bu sanattan para kazanmak için akıllıca çalışan sanatçıları ve ürettiklerini tercih ediyoruz. Finans ve ikramiye peşinde koşan yöneticiler tarafından yönlendirilmeyen, aşk için yapılan ve kalpten gelen gerçek şarkıların artmasını istiyoruz.

Ticari müzik, para kazanma hırsı ile başarılı olmak için popüler olmalıdır. Biz elbette pop müziğe karşı değiliz. Milyonlarca insana hitap eden bir eser üretebilmek ender bir yetenektir ve iyi pop müziği takdir ediyoruz, günlük hayatta, tatillerde, eğlenceli ortamlarda birlikte dinleyip eğleniyoruz. Ancak tüm eğlence sona erdiğinde, tatil bittiğinde, günün sonunda yorulup da bir parça huzur aradığımızda gerçek sanatın olduğu yer slow müziğin sıcak kollarıdır. Müzisyenlerin ve yapımcıların zihinlerini özgür bırakabildikleri, hissettiklerini söyleyebildikleri, deneyip yarattıkları bir yer. Büyük plak şirketlerinin ilginç alt türlere odaklanarak bazı harika, yaratıcı alt şirketleri de kontrol ettiklerini ve aynı zamanda çatısı altında dünyanın en iyi müzisyenlerinden bazılarının bulunduğunu söyleyerek, onların yaptıklarına yarım göz kulak oluyoruz ve bulduğumuz yerde iyi müziği destekliyoruz. Ama slow şarkılar, bağımsız sanatçıların ruhunda üretilmeyi bekler her zaman.

Sende bu şarkıları beğendiysen sağdaki paylaş butonlarını kullanarak bizlere destek olabilirsin !