Sevdiğimiz radyo kanalı radyo 7 nin en çok dinlenen ve en sevilen Kasım 2021 top 20 şarkılar listesini ücretsiz dinle.Oğuz sivri ile radyo 7 en iyisi 2021 listesi aylık güncellemeler ile beğeninize sunuluyor. Radyo nun kaliteli bir kitlesi var ve oldukça beğenilen bir kanalı olduğunu söylemeliyim. Radyolar günümüzde Geçmiş dönemlere nazaran popülaritesini kısmen yitirmiş olsa da halen dinleyiciler tarafından oldukça rağbet gören yayınları mevcuttur. Neşeli yüzleri ve harika proğramları ile radyo 7 bu kanallar arasında zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Gelecek Güncelleme : Aralık 2021

Radyonun en önemli farkı kendine has müzik tarzı. Oğuz sivrinin seçimleri ile en beğenilen şarkıların listelendiği eşsiz bir müzik ziyafeti. Günümüzde kulağımızın pasını atacak eşsiz yayınlar bulmak çok zor olmaya başladı. Radyo 7 bütün bu olumsuzluklardan kendini bir nebze de olsa sıyırmayı başarabiliyor.

Radyo 7 top 20

Ulusal çapta yayınları yapılan ve dağ bayır demeden hemen hemen ülkenin bütününde dinlenebilen ve ciddi yatırımlar yapılan bir kanaldan bahsediyoruz. Radyonun en can alıcı noktası ise kalitesinden asla ödün vermemesi gibi görünüyor.Türkiye çapında 53 vericisi bulunmakta olup Hem internet hem vericiden hemde uydu yayınından dinlenebiliyor. Radyomuzun merkezi istanbulda olup 81 ilde yayın ağı bulunmaktadır. Sizde harika bir müzik deneyimi istiyorsanız kesinlikle dinlemeniz gereken kanallardan birtanesi olduğunu düşünüyoruz.