Powertürk Top 40

Müzik denilince akla ilk gelen radyo Powertürk fm‘in top 20 ve top 40 Ocak 2020 Şarkılar Listesini burada ücretsiz dinle. En çok dinlenen ve en çok sevilen powertürk hit şarkılarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu radyonun dinleyicilerinden olduğunuza göre oldukça kaliteli ve alanında çok başarılı bir radyo olduğunu söylemekte fayda var.

Yeni Güncelleme : Şubat 2020

powertürkfm top 20 top 40 listesi dinle
powertürkfm top 20 top 40 listesi dinle

Power fm hit müzik listelerini her ay güncellemektedir. Biz kredi faiz oranları yada aidatsız kredi kartları ile ilgilenmiyoruz bizim işimiz müzik. Bu listeleri buradan sürekli güncelleyecek ve dinleyicilerinin kolay bir şekilde erişim yapabilmesini sağlayacağız. Listelerinde oldukça doğru tercihler yaptıklarını görebilirsiniz. Nitekim bu alanda titiz ve hassas çalışmalar sürdürdükleri bir gerçek.

Dinleyicileri tarafından en çok ilgi çeken parçaları genellikle listenin üst sıralarında görmemiz mümkün .

Bu listenin hazırlanmasında karşılıksız bir emek sarfedildi. Paylaş butonlarını kullanarak bizlere destek olabilirsiniz .

Kategori:Top 40
Önceki Liste
Number 1 Top 40
Sonraki Liste
Kral Pop 20

3 Yorumlar

 • 22 Ağustos 2019 at 06:08
  Yusuf

  Listede Anıl Piyanci ezhel olmadan yürümez sadece pop müzikle. Virgin gibi tüm radyoların türkçe rape yer vermesi lazım. Reynmen ve Burak King yetmez

  Yanıtla
 • 24 Ağustos 2019 at 09:20
  Barış Geçmen

  Geçmişte dinleyip bulamadığım tüm müzikleri burdan buldum tekrar dinledim. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • 11 Aralık 2019 at 16:09
  mert

  Teşekkürler ellerinize sağlık

  Yanıtla

CEVAP BIRAKIN