Number 1 Top 40

Sevilen Yabancı radyo kanalı Number1 ( Number One ) fm top 40 Ocak 2020 Listesini ücretsiz müzik listesi şeklinde dinle. En iyi yabancı şarkıların listelendiği bu enfes müzik keyfini kesinlikle kaçırmamalısınız.

Number1 fm gibi dünyaca ünlü bir radyo kanalına yakışır bir şekilde kesintisiz yabancı müzik yayınlarına devam eden ve bunu sürekli bir hale getiren böyle güzel bir radyo kanalı mutlaka dinlenmeli diye düşünüyorum. Masrafsız kredi veya faizsiz kredi veren bankalar pekte ilgi alanımızda değil biz müzik ile ilgileniyoruz 🙂

Number1 Fm Canlı Yayını’nı Sağ üst köşedeki Radyo dinle sayfamızdan dinleyebilirsin.

number1 fm top 40
number1 fm top 40

Numbr1 Top 40

Yabancı müzik yayını yapan rayoları dinlemeyi sevenler için oldukça güzel ve kaliteli bir radyo kanalı olduğunu söyleyebilirim. Özellikle listeleri ile adeta yabancı müziğiin seyrine yön verdiği bam başka bir gerçek.

Bu Listemizi beğendiysen sağ tarafta bulunan paylaşım butonlarını kullanmayı ihmal etme .

Kategori:Top 40
Önceki Liste
2020 Şarkılar
Sonraki Liste
Powertürk Top 40

3 Yorumlar

 • 12 Ağustos 2019 at 14:09
  Derman

  Number 1 listelerini çok seviyorum bence yabancı müzikte sektörün öncüsüler. Diğerleri de onları takip ediyor. Aslında en yeni hitleri paylaşıp yoruma sunsanız kendi hit listemizi oluştursak süper olur.

  Yanıtla
 • 13 Kasım 2019 at 19:40
  cusa

  Number 1 top 40 listelerinin adeta hayranıyım . Türkiyenin en iyi bence bu radyo kanalı. Aracımde yolda veya her yerde sürekli açık . Listenizdeki şarkılar oldukça başarılı.

  Yanıtla
 • 2 Aralık 2019 at 18:40
  Esra

  Harika bir uygulama 7 yaşındaki oğlum bile girip dinliyor sevdiği şarkıları seçiyor.Teşekkürler.

  Yanıtla

CEVAP BIRAKIN