Siz değerli müzik severlerin dinlemesi için listelediğimiz bu Playlist, Uzun çalışmalar sonucu oluşturulmuştur, Melenkolik şarkılar müzik ağırlıklı olan eserler milyonlarca kullanıcı tarafından geçer not almıştır. Duygusal yoğunluğunuz çok fazla ise bu şarkıların sizlere eşlik etmesine lütfen izin verin . Sürekli aynı şarkıları dinleyen kullanıcılarımıza 2021’e özel yeni bir liste oluşturduk, ince eledik sık dokuduk, beğeneceğinizden şüphemiz yok.

melenkolik sarkilar
melenkolik sarkilar

Listemizde kimler yok ki, adını Tiktok aracılığı ile duyuran Ece Ronay ve Ece Mumay, 3 adamın karizmatik sesi Oğuzhan Koç, Yeni nesilin en çok sevdiği Yiğit Mahzuni, Genç kızların büyük hayranlık duyduğu Bilal Hancı, Milyonların takip ettiği Ziynet Sali..

Müzik dinleyen kitlenin bakış açıları çok farklıdır kimileri hüzünlenir slow şarkılar dinlerken kimileri çok sevinçli olduğu zamanlar pop müzik dinlerler, Bazı kesim ise hareketli şarkılar eşliğinde dans ederek stres atmaya çalışırlar. Yukarıda bahsi geçen tüm sanatçıların şarkılarını, müzik çalışmalarını, albümlerini tek tık ile indirmek mümkündür, önerdiğimiz Mp3 indir linke tıklayarak arama bölümünden istediğiniz sanatçıyı aratarak bütün eserlerine ulaşabilirsiniz tamamen ücretsiz, güvenilir olarak indirebilirsiniz.

Tavsiye ettiğimiz bazı şarkılar

Seviyor Sandım ft. Çınare Melikzade – Nigar Muharrem
Mahşer ft. Irmak Arıcı Uçurtma – Taladro
Gelseydim – Yiğit Mahzuni
how you like that – Blackpink
Biliyom – Enes Batur
Kördüğüm – Tuğçe Kandemir
Bella – Merve Yalçın
Gidiyor Musun – Yasir Miy
Heyecandan – Oğuzhan Koç
Galaksi – Ece Mumay
Sevesim – Ece Ronay
Ben Gibi Bakmaz – Lia Shine
Sürme Sürgüne ft. Ekin Uzunlar – Irmak Arıcı
Soluma Vura Vura – Nazlı Emektar
Cennetten Çiçek (Trap Versiyon) – Zehra
Kalbim Tatilde – Ziynet Sali
Sevmem – Yiğit Mahzuni
Çat Kapı – Bilal Sonses
Sevdanın Böylesi feat. Özkan Meydan – Bilal Hancı
Gidesim Var – Burak King