Yabancı müziklerin belkide en güzellerinden birtanesi olan k-pop şarkılar olarak bilinen güney kore pop 2021 şarkılarını ücretsiz dinle.Kore de en sevilen ve en çok dinlenen müziklerden tarzına uygun 20 şarkıyı yüksek kalitede ve kesintisiz bulabileceğin harika bir yer.

k-pop sarkilar - kpop kore muzikleri
k-pop sarkilar – kpop kore muzikleri

Güzelim ülkemize uzak ülkelerden kore müziğinden seçtiğimiz birbirinden güzel yeni şarkılardan derlediğimiz benzersiz bir şarkı listesi.Güney kore’nin müzik kültürü hakkında bilgisi olmayan ve bu kültüre ait şarkıları dinlemek isteyen müzik severler için ideal bir şarkı listesi olduğunü düşünüyorum . Çin ve orta asya ülkeleri ile yakın bir müzik kültürüne sahip olduklarını söylemem gerek. en azından bana öyle geldi.

Yabancı Şarkılar

PSY, BIGBANG VE GEE gibi eskimeyen kore pop müziğin doğayen isimleri ile ülkemiz k-pop şarkılar ile tanışmış olup oldukça popüler bir hal almıştır. Özellikle Psy nin gangam style isimli kpop çalışması uzun süre youtube de en çok dinenen şarkılar arasında yer almış olup dünya sıralamasında liderliği kimseye kaptırmamıştır.

K-Pop şarkıları beğendiysen paylaş butonlarını kullanarak sevdiklerinle paylaşabilir ve bizlere katkıda bulunabilirsiniz.