J-Pop Japonca şarkılar dinlemek istiyorsanız en güzel 2021 japon müzikler listesini burada ücretsiz dinleyebilirsiniz.Japan dilinde yeni şarkılar . Özellikle Z-Kuşağı için harika şarkılardan oluşmaktadır. Bts gibi popüler gurupların yer aldığı müziklere rastlayabilirsiniz.

Japonca j-pop sarkilar dinle
Japonca j-pop sarkilar dinle

J-pop müziklerden en çok dinlenen ve en sevilen şarkıların yer aldığı 20 şarkıdan oluşan bir player listesi.Japon müziği, hem geleneksel hem de modern olmak üzere farklı tarzlarda birçok tür içermektedir. Ongaku Japoncada müzik anlamına gelmekte olup japon müziğine hayranlık duyan ve sürekli dinleyen birçok müzik sever bulunmaktadır. Japonyanın geleneksel kültürünü yansıtan eşsiz bir sanat eseri listesi.

Japonlar kültürlerini sanatlarına yansıtmakta oldukça ustadırlar. Ekonomik açıdan oldukça güçlü olan japonya sanatın geliştiği bir ülke. Birçok eserlerine baktığınızda yaşanmışlığın verdiği duygu ve düşüncelere rastlayabilirsiniz.Listedeki şarkıların isimlerini tek tek yazacağız . Aslına bakacak olursanız dinlediğiniz müziği bazen anlamanız gerekmez. Müzik kulağınıza hoş bir ses olması yeterli olabiliyor. Uzak doğu müziklerini seviyorsanız ; listedeki şarkıları beğenmeniz olası bir durum.

En Güzel J-Pop Şarkılar

 1. Childays
 2. Romeo & Juliet
 3. The Sixth Sense
 4. My Resort
 5. Make you happy
 6. キンモクセイ
 7. Kirakira
 8. 夜に駆ける
 9. Obenkyou Shitoiteyo
 10. Neko
 11. Tokyo Flash
 12. 香水
 13. Ikiruwosuru
 14. 春を告げる
 15. かくれんぼ
 16. Sunny drop
 17. UCHIRA
 18. くらべられっ子
 19. Yonaga Uta
 20. Hug (feat. kojikoji)

Bu uzak doğu müziklerini sevdiysen aşağıdaki paylaş butonları aracılığı ile sevdikleriniz ile paylaşabilirsin.