Çocuklarınız için okul öncesi ingilizce oğretmenin en güzel yolu ingilizce çocuk şarkıları dinletmektir. 2022 yılına özel birinden güzel ingilizce çocuk şarkılari listesi olusturduk. Yapmanız gereken sadece play tuşuna tıklayip çocuklarınıza dinletmeniz. Sizden gelen yorumlar bizler için cok önemlidir yorum yapmağı unutmayın.

İngilizce Çocuk Şarkıları Dinle

İngilizce Çocuk Şarkıları

Müzik dinlemenin ruhu beslediği bir gerçektir. Dolayısıyla bir tedavi şekil olarak da kullanılmaktadır. İnsanların her anını anı olarak saklayabilecekleri ve dinledikçe hatırlattıran birçok farklı müzik çeşidi bulunmaktadır. Yani bir şarkıyı dinlerken ‘bu bizim şarkımız’ ya da ‘bu benim şarkım’ denebilmektedir. Müziğe ulaşmak ve istenilen yerde istenilen müziği dinlemek artık çok kolaydır. Birçok farklı yerden istenilen müziğe ulaşmak mümkündür.

Neden ingilizce ?

Şarkılar ve farklı birçok müzik artık her yerde karşımıza çıkmaktadır. Mağazalardan sokaklara taşan müzik sesleri birçok farklı yerde bulunmaktadır. Dünyada ve ülkede popüler olan birçok müzik dinleme uygulamaları bulunmaktadır. Ayrıca bazı müzik dinleme sitelerinde video izlemek de mümkündür. Müzik dinlemem uygulamalarının içlerinde pek çok farklı türde müzik bulunmaktadır. Buralardan istenilen müziğe ulaşmak kolay olmakla beraber bazı uygulamalarda belli ücretlendirmeler bulunmaktadır.

 

Yabancı Çocuk Şarkıları dinle

Sitede yabancıdan yerli ye birçok dilde şarkılar’a ulaşılabilmektedir. Güncel olan ve en çok dinlenen şarkılar ana sayfa üzerinde direkt olarak çıkmaktadır. Bununla birlikte arama bölümüne istenilen şarkı adının yazılmasıyla ulaşılabilmektedir. Ayrıca sitede yetişkinlere ve gençlere hitabın yanında çocuk şarkıları da bulunmaktadır. Aynı zamanda yabancı dilde çocuk şarkıları da bulunmaktadır. İngilizceden birçok faklı dile yabancı şarkılar bulunmaktadır.

En Güzel çocuk şarkıları

1. Kids Songs about Animal Noises

  1. Mary Had a Little Lamb
  2. 7 Finger Family Songs
  3. Song for Children
  4. Baby Shark
  5. Wheels on the Bus
  6. Five Little Monkeys Jumping On The Bed
  7. Go Away! | Super Simple Songs
  8. Hickory Dickory Dock
  9. Kids nursery rhymes

çocuklar şüphesiz ki bizim geleceğimizdir. Onları daha çok geliştirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz. Bu listeyi beğendiyseniz sık kullanılanlara ekleyerek sürekli erişim imkanı elde edebilirsiniz.