Sevgiliye olan özelminize eşlik edecek Ayrılık şarkılarını buradan dinleyebilirsiniz. Müzik listesi şeklinde 2021’e özel özleminize ve hasretinize eşlik edebilecek kaliteli seçme ayrılık şarkılardan oluşan bir müzik listesi. O çok sevdiğiniz anları size hatırlatabilir , belkide sizi biraz üzebilirler … Bunun için çok üzgünüz.

ayrılık sarkilari dinle
ayrılık sarkilari dinle

İnsanlar birbirine değer verir ve belkide birbirine değer verdiği için ayrılma yoluna giderler. Ne de olsa kişi çok sevince kaybeder sevdiğini. Sevgili anlamaz ki bunu ! . Gelde anlat derdiniz. Ayrılık ve duygusal müziklerden oluşan en çok dinlenen şarkılar listesinden oluşmaktadır. Bazen unutmak en güzel çaredir. Bu nedenle listedeki birçok şarkının ismi unutamadım unut beni gibi .

Unutmak çok kötü ve çok acı ancak başarmak gerek bazen . Çekip gitmek gerek arkasına bir daha bakmayacakmışcasına . Sırt dönmek gerek herşeye . Nede olsa olmuyor ise olmuyo dur. Yeni ve eski şarkılardan youtube , spotify gibi çeşitli müzik platformlarından derlediğimi şarkı listesini beğeneceğinizi düşünüyorum . Kaliteli vakit geçirmeniz dileği ile .

Ayrılık Şarkıları

 1. Koray Avcı – Unutamam Seni
 2. Burcu Güneş – Sen Kaybı
 3. Can Gox – Unutama Beni
 4. Deniz Tekin – Beni Vur
 5. Emre Aydın – Sen Beni Unutamazsın
 6. Fatma Turgut – Unuttum Gitti
 7. Ferhat Göçer – Unutmuş Çoktan
 8. Yaprak Çamlıca – Unutmadım
 9. Levent Yüksel – Beni Unutma
 10. Rafet El Roman – Unuturum Elbet
 11. Simge – Üzülmedin mi

Bu şarkıları beğendiyseniz Paylaşım butonları aracılığı ile dilediğiniz yerde paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.